Kwalifikacje do V KPF w Człuchowie

Przedstawiamy poniżej listę uczestników V Konkursu Piosenki Francuskiej, Człuchów 2018, która jest jednocześnie kolejnością prezentacji konkursowych.

Przypominamy, że przesłuchania konkursowe rozpoczną się 13 października 2018 r. (sobota) o godz. 12:00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie, przy ul. Traugutta 2.

Od godz. 11:00 odbywać się będzie rejestracja uczestników konkursu i możliwa będzie krótka próba dźwiękowa. Prosimy, aby podkłady przygotowane były na płycie CD w formacie audio lub na pendrive.

Obrady Jury oraz ogłoszenie wyników tegorocznego konkursu będzie miało miejsce po występach we wszystkich czterech kategoriach.

Jak co roku, w trakcie obrad jury, przygotowany będzie poczęstunek dla uczestników konkursu.

Wręczenie nagród oraz Koncert Laureatów będą miały miejsce podczas Gali Finałowej XVI Dni Kultury Francuskiej, także 13 października 2018 r. o godz. 17:00 w sali widowiskowej MDK w Człuchowie.

V Konkurs Piosenki Francuskiej przed nami!

Już po raz piąty Człuchowskie Towarzystwo Polsko - Francuskie zaprasza chętnych do udziału w Konkursie Piosenki Francuskiej im. Jadwigi Loroch pod patronatem Burmistrza Miasta Człuchowa. W ubiegłym roku w konkursie wystąpiło 18 uczestników, solistów i zespołów, zarówno z powiatu człuchowskiego, jak i z zaprzyjaźnionego Malborka i Czerska. Koncert laureatów konkursu, jak co roku, uświetnił Galę Finałową Człuchowskich Dni Kultury Francuskiej.

BerryLadies, KPF2017, fot. z archiwum CzTPF

Tegoroczny konkurs odbędzie się w dniu 13 października 2018 r. w Miejskim Domu Kultury w Człuchowie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!